مجموعه قهوه جهان شما را به خرید بهترین محصولات قهوه و دمنوش گیاهی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده دانه قهوه چری

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع دانه قهوه بر اساس قدمتتولید کننده دانه قهوه چری

همانطور که می دانید دانه قهوه از گیاه قهوه تولید می شود، که این محصول از گیاهان بومی کشورهای آفریقای شمالی و آمریکا به شمار می آید، که امروزه یکی از نوشیدنی های رایج و بسیار مهم برای اکثر افراد در سراسر دنیا به شمار می آید، که کشور ما نیز سالانه تعداد بسیار زیادی از دانه قهوه چری را به صورت عمده از تولیدکنندگان این محصول در مراکز تولید قهوه دریافت و خریداری می کنند.

خرید عمده دانه قهوه چری

انواع دانه قهوه بر اساس قدمت

انواع دانه قهوه بر اساس قدمت همانطور که گفتیم ابتدا تولیدات گیاه قهوه در مناطق آفریقایی صورت می گرفت که با گذشت زمان مناطق استوایی آمریکا نیز به تولید این محصول پرداخته است ، که امروزه یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان محصولات قهوه در جهان به شمار می آید که به تولید انواع قهوه و عرضه محصول به تمام مناطق می پردازد.

دانه های قهوه بر اساس قدمت دارای انواع مختلفی هستند، که تولیدات قهوه در مناطق مختلف متفاوت می باشند، به طور مثال قهوه چری برای مناطق آسیای جنوبی می باشد و بیشتر در کشور هند تولید می شود که دارای ویژگی های متفاوتی می باشد.

چند نمونه از دانه های قهوه که می توان نام برد از قبیل:

  1. دانه قوه چری
  2. قهوه اتیوپی
  3. قهوه پی بی
  4. قهوه ویتنام
  5. قهوه کلمبیا

می باشد که در بین آن ها قهوه اتیوپی دارای قدمت بیشتر نسبت به دیگر قهوه ها می باشد زیرا اولین گیاه قهوه در جنوب غربی اتیوپی یافت شده است که با گذشت زمان این گیاه را به کشورهای دیگر نیز انتقال داده اند.

همچنین قهوه چری به دلیل طعم بسیار خوب و کافئین بالایی که دارد، دارای طرفداران بسیاری می باشد، که این گیاه دارای شکل گیلاسی می باشد که در درون هر یک از گیلاس ها دو عدد دانه قهوه رشد می کند، اما امروزه قهوه چری که جزء قهوه های ربوستا می باشد جای خود را به قهوه عربیکا داده است زیرا قهوه عربیکا دارای کافئین بسیار پایینی می باشد و افراد بسیاری را به خود جذب کرده است.

امروزه در کشور ما نیز افرادی بسیاری وجود دارند که از طرفداران بسیار قهوه می باشند و همچنین این نوشیدنی یکی از موارد مهم برای این افراد به شمار می آید لذا برای تهیه محصول قهوه درجه یک به سراغ نمایندگی ها و مراکز فروش انواع قهوه رفته و محصول مورد نظر خود را تهیه می کنند.

تولید کننده دانه قهوه چری

تولید کننده دانه قهوه چری همانطور که گفتیم بزرگترین تولیدکننده قهوه چری کشور هند می باشد که سالانه مقدار قابل توجهی از این نوع قهوه را به کشور ایران نیز صادر می کند لذا این کشور سالانه به تامین فوری قهوه ایران می پردازد و به دلیل افزایش واردات این نوع قهوه در کشور قهوه چری نسبت به دیگر انواع قهوه ها دارای قیمت مناسب تری می باشد.

از این رو به طور کل به دلیل تولیدات محدود محصول قهوه در جهان ، و همچنین مشکلات نگهداری این محصول، لذا این نوشیدنی نسبت به سایر نوشیدنی ها دارای قیمت گران تری نیز می باشد.

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه قهوه جهان شما را به خرید بهترین محصولات قهوه و دمنوش گیاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید