مجموعه قهوه جهان شما را به خرید بهترین محصولات قهوه و دمنوش گیاهی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش عمده قهوه اسپرسو اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

دسته بندی انواع قهوه اسپرسوفروشنده عمده قهوه اسپرسو

سفارش عمده قهوه اسپرسو اعلا در کافه ها رواج بسیاری دارد. البته بسیاری از این کافه ها خود فروشنده عمده قهوه به خصوص اسپرسو هستند. آنها خود بهترین بازار را برای این محصول وارداتی خوش طعم فراهم می کنند. اما قهوه اسپرسو عمده نیز همانند دیگر انواع قهوه دارای انواع متفاوتی است. به طوری که می توان با ترکیبی از این اسپرسوها، یک اسپرسو مخصوص خوش طعم و پرطرفدار تولید کرد.

سفارش عمده قهوه اسپرسو اعلا

دسته بندی انواع قهوه اسپرسو

دسته بندی انواع قهوه اسپرسو اسپرسو نیز همانند دیگر انواع قهوه خود دارای دسته بندی های متفاوت می باشد. اولین نوع اسپرسو که می خواهیم به شما معرفی کنیم؛( Espresso Short Black) اسپرسو یا همان شورت بلک می باشد. این نوع اسپرسو تنها دارای یک شات اسپرسو می باشد اما این شات درون دستگاه اسپرسو ساز به صورت کاملاً غیر دستی تولید می شود.

نوع دیگر محبوب اسپرسو قهوه (Double Espresso Doppio) اسپرسو دبل یا دوبل یا همان دوپیو می باشد. در این قهوه اسپرسو تنها دو شات از دانه های قهوه دیده می شود. این قهوه الزاماً باید درون لیوان مخصوص اسپرسو سرو شود. سومین نوع Short Macchiato شورت ماکیاتو (ماکیاتو کوتاه) است.

در این مدل روی فوم قهوه یک لکه قهوه ای کوچک دیده می شود. البته درون آن از یک شات اسپرسو به همراه شیر و فوم آن دیده می شود. (Long Macchiato) لانگ ماکیاتو ماکیاتو بلنددقیقاً همانند ماکیاتو کوتاه است با این تفاوت که از دو شات اسپرسو تولید می شود.

فروشنده عمده قهوه اسپرسو

فروشنده عمده قهوه اسپرسو کافه داران یکی از فروشندگان اصلی قهوه اسپرسو در ایران به شمار می روند. البته یکی دیگر از مواردی که امروز در خیابان ها دیده می شود؛ مغازه های تخصصی قهوه است. این مورد شاید یکی از بهترین اتفاق ها برای صنعت قهوه ایران باشد.

نکته ای که هنگام خرید قهوه اسپرسو باید به یاد داشته باشید؛ رنگ و عطر آن است. البته چشم و بینی اصلی ترین سلاح شما برای تشخیص بهترین فروشنده عمده قهوه اسپرسو نیستند. بلکه شما با استفاده از موارد متعددی می توانید این را تشخیص دهید.

استفاده از قهوه های آماده درون بسته بندی های کارخانه ای امروز رواج بسیاری یافته است. به طوری که بسیاری ترحجیح می دهند به جای استفاده ازدانه های قوه یا پودر آن، به خرید این محصولات آماده بپردازند. توجه داشته باشید که در این محصولات تقلب های بسیاری مشاهده شده است. بنابراین ممکن است شما نیز هدف این تقلب ها قرار گرفته باشید.

سفارش عمده قهوه اسپرسو اعلا تنها در صورتی ممکن است که به میزان زیادی از این قهوه نیاز داشته باشید. بهترین انتخاب فروشندگانی هستند که راستگو و در ارسال سریع هستند. البته نوع قهوه اسپرسویی که می خواهید تهیه کنید هم اهمیت دارد. چرا که روش های روست متفاوت است.

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه قهوه جهان شما را به خرید بهترین محصولات قهوه و دمنوش گیاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید