مجموعه قهوه جهان شما را به خرید بهترین محصولات قهوه و دمنوش گیاهی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید قهوه لاوازا اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات انواع قهوه لاوازا اصفهانخرید عمده قهوه لاوازا اصفهان

قهوه لاوازا اصفهان یکی از بهترین نوع قهوه های ایتالیایی می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد، این قهوه در داخل کشور تولید شده و سپس برای فروش از طریق شرکت های عرضه کننده به سراسر کشور ارسال می شود. لیست این شرکت ها و مراکز تولید را می توان با جست و جو در سایت های اینترنتی و پرس و چو از فروشنده ها به دست آورد.

مرکز تولید قهوه لاوازا اصفهان

مشخصات انواع قهوه لاوازا اصفهان

مشخصات انواع قهوه لاوازا اصفهان قهوه لاوازا برای اولین بار در حدود 125 سال پیش در ایتالیا کشف شد، این قهوه انواع مختلفی دارد که ما در این جا به صورت خلاصه و مفید به مشخصات انواع آن ها اشاره می کنیم:

  • کوالیتا اورو: ترکیبات این قهوه صددرصد عربیکا می باشد و هنگام بوییدن عطر آن، بوی میوه و گل استشمام می شود و در پاکت های مختلف با وزن های مختلف بسته بندی می شود.
  • کوالیتا روسا: این قهوه بوی شکلات می دهد، پودر این قهوه شدتی در حدود 5 دارد و کپسولی آن در حدود 10 یعنی بسیار قوی می باشد.
  • سوپر کرما: این قهوه بوی فندق و شکر قهوه ای می دهد و ترکیبات آن در حدود نصف نصف روبستا و عربیکا می باشد و دارای شدت متوسطی است.
  • قهوه اسپرسو: ترکیبات این قهوه نیز در حدود 100 درصد عربیکا می باشد و بوی گل و میوه می دهد.
  • کرما ای گوستو فورته: از عربیکا و روبستا با درصد های مختلفی استفاده می شود و بوی تنباکو و چوب می دهد.
  • ریکو کمپوستبیل: این قهوه رنگ سیاهی دارد و شدت آن متوسط می باشد و مهم تر از همه این که بوی شکلات و شکر می دهد.

خرید عمده قهوه لاوازا اصفهان

خرید عمده قهوه لاوازا اصفهان برای خرید قهوه لاوازا اصفهان می توان به بازار قهوه مراجعه نمود و با روش های مختلف اقدام به خرید کرد، مانند:

  • خرید اینترنتی: در این روش خریدار به سایت های اینترنتی مراجعه می کند و بعد از مشاهده تمام محصولات بهترین نوع آن را انتخاب کرده و با پرداخت مبلغ از طریق درگاه بانک، آن را درب منزل تحویل می گیرد.
  • خرید حضوری: در بازار های سراسر کشور فروشگاه های بسیار زیادی وجود دارد که خریداران می توانند به این مراکز مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند، بعد از انتخاب محصول و پرداخت مبلغ آن را همان جا تحویل می گیرند.

برای این که بتوان انواع قهوه لاوازا را با قیمت ارزان خریداری نمود بهتر است که به صورت عمده و مستقیم اقدام کرد، این روش باعث می شود که بتوان حجم زیادی از محصول را با حذف واسطه ها با قیمت کم خریداری نمود و در زمان و هزینه نیز صرفه جویی نمود.

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه قهوه جهان شما را به خرید بهترین محصولات قهوه و دمنوش گیاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید